منو سایت

ارزش بازار دیفای به ۱۱ میلیارد دلار رسید

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

عرصه دیفای که به نظر نمی رسد به این زودی متوقف شود، همچنان در حال رشد و بزرگتر شدن است. امروز، ارزش کل بازار دیفای به ۱۱ میلیارد دلار رسید.

به نقل از دکریپت ، در فهرست ۱۰۰ کوین برتر دیفای CoinGecko از لحاظ ارزش بازار، چین لینک (LINK) رتبه اول دیفا‌ی را در اختیار دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت و دستیابی به رکورد قیمت جدیدی بوده است. رتبه دوم متعلق به میکر (MKR) است و پس از آن کامپوند (COMP) هستند.

عامل اصلی افزایش حجم معاملات اتریوم ظهور و رشد دیفای است

در حال حاضر، ارزش بازار دیفای در این وبسایت به ۱۱.۳ میلیارد دلار رسیده است. سایت های مختلف، آمار و ارقام متفاوتی از لحاظ سنجش و اندازه گیری ارزش بازار دیفا‌ی دارند. سایت DefiMarketCap امروز ارزش بازار دیفا‌ی را ۸ میلیارد دلار اعلام کرده است، اما این وب سایت چین لینک را در فهرست خود قرار نداده است.

میزان دریافت وام روی دیفای به روزانه بیش از ۱۳۰ میلیون دلار رسید

دیفا‌ی که با اجرای تمام امور مالی بر بستر بلاک چین در صدد متحول کردن امور مالی (نظیر وام دهی، وام گیری و غیره) است شاهد افزایش چشمگیر محبوبیت خود بوده است. بخشی از این موضوع به دلیل آن است که مردم متوجه شده‌اند می‌توانند سود خوبی از منابع استیکینگ در استخرها به دست آورند.

به نظر می رسد سروصدای پیرامون دیفا‌ی غیر قابل توقف است. یکی از معامله کنندگان بیت کوین به اسم Linksaka امروز بیان کرد که حجم معاملات LINK در کوین‌بیس از بیت کوین عبور کرده است. گفتنی است حجم معاملات چین لینک و بیت کوین به ترتیب ۱۴۵ و ۹۵ میلیون دلار است. هر چند در صرافی بایننس، حجم معاملات چین لینک نزدیک به بیت کوین است.

ضعیت بازارها : دیفای (DeFi) باعث پیشی گرفتن اتر از بیت کوین می شود!

نه تنها ارزش بازار دیفا‌ی در حال افزایش است، بلکه میزان سرمایه مسدود شده در قراردادهای دیفا‌ی نیز رو به فزونی است. طبق گزارش DeFi Pulse، میزان سرمایه مسدود شده در دیفای به ۴.۵۵ میلیارد دلار رسیده است. گفتنی است یک هفته قبل این مقدار به ۴ میلیارد دلار و کمتر از دو هفته قبل از آن نیز به ۳ میلیارد دلار رسیده بود.

با این حال، بعضی از افراد گفته‌اند که عرصه دیفای یک حباب بزرگ است و به زودی شاهد سقوطی همانند سقوط بیت کوین در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن