منو سایت

سه ارزی که می‌ توانند صعود سولانا را تکرار کنند

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

یکی از تحلی ل‌گران مطرح بازار ارز دیجیتال از ۳ آلت کوینی نام برده است که می‌ توانند جهش تاریخی سولانا را تکرار کنند.

به گزارش دیلی هودل، سولانا در حال حاضر ششمین ارز برتر بازار است و با قیمتی حدود ۱۷۵ دلار معامله می‌ شود. این ارز دیجیتال که بر بستر یک پلتفرم مبتنی بر قرارداد های هوشمند با همین نام فعالیت می‌ کند، از زمان رسیدن به کف قیمتی ۲۳.۴۷ دلاری در ژوییه (تیر)، تا کنون بیش از ۶۰۰ درصد رشد داشته است.

مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، معامله‌ گر و کارشناس بازار ارز های دیجیتال، از زمان رسیدن قیمت سولانا به اوج تاریخی جدید، توکن‌ های مربوط به پلتفرم‌ های بلاک چینی و غیر متمرکز تزوس (Tezos)، پولکادات و کازماس (Cosmos) را زیر نظر گرفته است.

او به ۱۲۳,۰۰۰ دنبال‌ کننده خود در یوتیوب گفته است که اتم (ATOM)، ارز دیجیتال اصلی شبکه کازماس، بر اساس ساختار بنیادی (فاندامنتال) بازار خود آماده است تا یک جهش قیمتی را تجربه کند.

ون دپوپ گفته است:

اگر قرار باشد ارزی را معرفی کنم که یک راهکار لایه اول است و راه سولانا را در پیش می‌ گیرد، [گزینه‌ های من] تزوس، پولکادت و البته کازماس خواهد بود که با توجه به ساختاری که دارد شگفت‌ انگیز به نظر می‌ رسد.

ون دپوپ می‌ گوید ارز دیجیتال اتم در بازار جفت‌ارز «اتم/ بیت کوین» در یک دوره انباشت ۲ ساله معامله می‌ شود و افزود که پس از صعودی‌ شدن بازار اتم/ بیت کوین در ماه اوت (مرداد)، به نظر می‌ رسد که این ارز دیجیتال مجدداً سطح حمایتی ۰.۰۰۰۵۱ بیت کوین (۲۲.۸ دلار) را آزمایش کند.

ون دپوپ برای پیش‌ بینی حرکت بعدی اتم دو سطح قیمتی کلیدی را معرفی کرده است. او می‌ گوید:

آزمایش مجدد سطح ۱۷.۴۷ دلار پایان خوبی داشت و هر چیزی که در جریان سقوط چند روز پیش از دست رفته بود بازیابی شد. تصور می‌ کنم که به حرکت خود ادامه خواهیم داد و اوج‌ های پیش رو را خواهیم شکست. اهداف بعدی که برای کازماس در نظر گرفته‌ ام ۴۷.۵۰ و ۷۲ دلار است.

در لحظه نگارش این گزارش هر واحد اتم با قیمتی حدود ۲۷ دلار معامله می‌ شود و قیمت در ۲۴ ساعت گذشته کاهشی ۳.۵ درصدی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن