منو سایت

وزرای اقتصاد کشورهای عضو گروه ۷ درباره ارزهای دیجیتال بحث و تبادل نظر کردند

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

استیون منوچین (Steve Mnuchin)، وزیر خزانه داری آمریکا، در اظهارنظر تازه خود اعلام کرد که وزرای اقتصاد کشورهای عضو گروه ۷، در یکی از نشست‌های خود در ارتباط با موضوع ارز‌های دیجیتال بحث و تبادل نظر کرده اند.

به گزارش «The Block» و بر اساس اعلام روز دوشنبه وزارت خزانه‌داری آمریکا، گروه ۷ (G7) در جلسه ای با حضور مدیران بانک مرکزی و وزرای اقتصاد هفت کشور صنعتی جهان، موضوع ارز‌های دیجیتال را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

بر اساس گفته های استیو منوچین، وزیر خزانه داری ایالات متحده آمریکا، مکالمه گروه ۷ در درجه اول روی مسئله ویروس کرونا متمرکز بوده است، اما سایر موضوعات از جمله ارز‌های دیجیتال نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

در بیانیه مانچین آمده است:

آنها [گروه ۷] در ارتباط با پاسخ ها به دورنمای در حال رشد دارایی های رمزنگاری شده و دیگر دارایی های دیجیتال و اقدامات مقامات دولتی برای جلوگیری از استفاده ها و فعالیت های نادرست این ارزها صحبت کردند. نیاز به قانونگذاری ارزهای دیجیتال با حمایت قوی اعضای گروه ۷ همراه بود. وزرای اقتصاد و دولت های عضو در این نشست حمایت خود را از بیانیه ای مشترک در ارتباط با پرداخت های دیجیتال که ماه اکتبر (آبان) منتشر شد، اعلام کردند.

وزارت خزانه داری ایالات متحده، به ریاست منوچین، تا به اینجا و عمدتاً از طریق ستاد کنترل ارز آمریکا، برخی از طرح های حوزه ارزهای دیجیتال را به سرانجام رسانده است.

منوچین در ماه فوریه (بهمن ۹۸) اعلام کرده بود که مقررات جدیدی را برای نظارت بر فعالیت های مرتبط با ارز دیجیتال اعمال خواهد کرد. نظرات اخیر برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیر‌عامل کوین بیس (Coinbase)، نشان داد که صرافی های ارز دیجیتال از محدودیت هایی که در آینده از سوی نهاد‌های نظارتی ایالات متحده اعمال می شود آگاه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن