منو سایت

آیا استان سیچوآن چین در حال ممنوعیت استخراج ارز دیجیتال است؟

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

به گزارش کریپتو پوتیتو ، اطلاعات جدیدی نشان می دهند که مقامات محلی استان سیچوآن چین به دنبال آن هستند که مانع از عملیات ماینینگ ارز دیجیتال در این منطقه شوند. اگر این اخبار درست باشند تاثیر زیادی بر صنعت ماینینگ خواهد گذاشت.

اما چندین منبع مدعی شده اند که این اخبار اشتباه بیان شده است و ماینینگ کریپتو هیچ بازخورد منفی دریافت نکرده است.

آیا استان سیچوآن چین در حال خاموش کردن ماینرها است؟

این اخبار ابتدا از خبرگزاری محلی PANews در توییتر نشر پیدا کرد. این خبرگزاری بیان کرد:

اداره امور مالی شهرستان سیچوآن چین نامه ای به تمامی دفاتر ذیربط خود ارسال کرده است که “تمام ماینرهای کریپتو باید به فعالیت های ماینینگ خود پایان دهند.”

همچنین در این گزارش آمده است که شهرستان سیچوآن یکی از مناطق محبوب در خصوص فعالیت های ماینینگ است و تقریبا ۱۰ درصد قدرت ماینینگ محلی در دستان این شهرستان قرار دارد. آماری که در تصویر زیر درج شده اخیرا به وسیله ابزار ردیابی ماینینگ شناسایی شده است که به تازگی توسط تیم مشخصی از دانشگاه کمبریج راه اندازی شده است.

با وجود پیامدهای منفی این ادعا، افراد زیادی مدعی شده اند که این اخبار حقیقت ندارد.

طبق گفته متیو گراهام مدیرعامل شرکت Sino Global Capital ؛ صندوق سرمایه در چین که با سرمایه گذاری بلاکچین فعالیت می کند، در مورد این خبر مبالغه شده است. وی توییت کرد:

چین ماینینگ را ممنوع نمی کند، همانند قبل مسائل مربوط به این صنعت کمی پیچیده است. پیام هایی که در سطح محلی یا منطقه ای منتشر می شوند معمولا متناقض با پیام اصلی هستند. پیام اصلی اساسا این است که : از حمایت دولت محلی برای ماینینگ به منظور کسب پول غیرقانونی استفاده نکنید. متشکریم

رییس بازاریابی یک استارت آپ بلاکچینی نیز معتقد است در مورد این خبر کج فهمی و سوتفاهمی رخ داده است و این کشور ماینینگ ارزهای دیجیتال را مسدود نخواهد کرد.

آیا چین هزینه مصرف برق ماینرها را کاهش خواهد داد؟

اگرچه به نظر می‌رسد که اطلاعات فوق متناقض هستند، اما گزارش های محلی قبلی به طور قابل توجهی خوش بینانه تر بودند. طبق گزارش اخیر CryptoPotato، منطقه سیچوان در حال تدوین اصلاحیه های جدید در خصوص ماینینگ ارز دیجیتال است.

این موضوع، سرمایه گذاری مشترکی به اسم “پیاده سازی نظرات درباره ساخت مناطق مصرف انرژی برق آبی به منظور حمایت از توسعه صنعت بلاک چین” را بیان می‌کند.

ایده این موضوع، استفاده از منابع آبی گسترده در منطقه و بهره گیری از مزایای نیروی آبی به منظور کسب فرصت های استراتژیک منم برای توسعه بلاک‌چین است.

این خبر در آن زمان اعلام داشته است که تمام شرکت هایی که بهره مندی از این برنامه را در نظر دارند باید رویه های کامل ساخت پروژه را پشت سر بگذارند. در نتیجه، گزارش های امروز می‌توانند با این رویه ها در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن