منو سایت

کاردانو برای توسعه فاز سوم پروتکل خود هاردفورک جدید اجرا می کند

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تیم توسعه بلاک چین کاردانو اعلام کرده است که در راستای بخشی از برنامه خود برای فاز سوم توسعه پروتکل، ماه جاری یک هاردفورک عرضه می کند. گفتنی است در این هارد فورک ارز دیجیتال جدیدی ایجاد نخواهد شد.

به گزارش کوین دسک، هاردفورک تازه کاردانو گوگِن (Goguen) نام دارد و فاز سوم توسعه کاردانو است. فاز اول و دوم کاردانو شامل سیستم غیرمتمرکز و ایجاد بنیاد کاردانو بود.

بخوانید : کاردانو و چین لینک نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر، همبستگی کمتری با بیت کوین دارند

در هاردفورک جدید مکانیزم قفل شدن توکن ها که یکی از مهمترین بخش های کاردانو است، به شبکه اصلی این ارز دیجیتال اضافه می شود. این قابلیت به کاربران کاردانو امکان می دهد که توکن ها را تا مدتی مشخص، در قرارداد هوشمند قفل کنند و پس از انجام قرارداد، توکن ها آزاد شوند.

کوین هموند (Kevin Hammond)، از مهندسان نرم افزار کاردانو در اظهارنظری گفت که هاردفورک جدید تأثیر چندانی بر دفتر کل بلاک چین نخواهد گذاشت. به گفته وی، قابلیت قفل شدن توکن ها، کاردانو را یک قدم به قراردادهای هوشمند و ایجاد دارایی های مبتنی بر این بلاک چین نزدیک تر می کند. او همچنین گفت که این به روزرسانی امکان ایجاد توکن هایی غیر از توکن ADA را هم مهیا خواهد کرد.

بخوانید : بعد از بروزرسانی ، ۵۰۰ استخر سهام‌ گذاری جدید به کاردانو اضافه شد

کاردانو که در سال ۲۰۱۵ ایجاد شد، و طبق نقشه راه آن، این شرکت برنامه دارد طی ۵ فاز و از طریق هاردفورک های متعدد، توسعه خود را کامل کند. پس از اجرای موفقیت آمیز گوگن، دو به روزرسانی دیگر با نام‌های باشو (Basho) و وولتایر (Voltaire) با هدف افزایش مقیاس پذیری و بهبود عملکرد مکانیزم حاکمیت اجرا خواهد شد.

بخوانید : شلی (Shelley) جدیدترین به ‌روزرسانی بلاک چین کاردانو عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن