منو سایت

راه‌ اندازی ۱۰۰ قرار داد هوشمند در شبکه کاردانو: آیا قیمت کاردانو افزایش پیدا می کند؟

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

کاردانو در تاریخ ۱۲ سپتامبر با موفقیت توانست پشتیبانی از قرار داد های هوشمند را با هاردفورک آلونزو به شبکه اصلی خود اضافه کند. به گزارش آی تی ارز و به نقل از Coingape، بلاک چین کاردانو طی ۲۴ ساعت پس از به‌ روز رسانی آلونزو به ۱۰۰ قرار داد هوشمند دست یافته است. چارلز هاسکینسون موسس بلاک چین کاردانو این موضوع را تبدیل ۶ سال سخت کوشی به موفقیت خوانده است.

قرار داد هوشمند چیست ؟ با کاربرد های Smart Contract آشنا شوید

وی گفت:

این به‌ روز رسانی مجموع ۶ سال سخت کوشی بهترین‌ ها در عرصه بلاک چین بوده است. اکنون تمرکز بر روی بهبود این پلتفرم و اطمینان از این موضوع است که کاردانو توسط شرکت‌ ها و دولت‌ ها مورد پذیرش واقع گردد با عرضه ویژگی اخیر، تجاری‌ سازی به طور برابر در اختیار جامعه و توسعه‌ دهندگان این سیستم است. هم‌ اکنون که کمتر از ۲۴ ساعت از عرضه این به‌ روز رسانی می‌ گذرد بیش از ۱۰۰ قرار داد هوشمند اجرا شده است.

عرضه قرار داد هوشمند به عنوان بزرگ ترین به‌ روز رسانی سومین شبکه بلاک چین در نظر گرفته می‌ شود که آن را در مقابل شبکه‌ های برتر بازار نظیر اتریوم و پولکادات قرار می‌ دهد. اکنون این بلاک چین می‌ تواند میزبان برنامه‌ های غیر متمرکز و پروتکل‌ های دیفای باشد و حتی NFT ها را صادر کند. نکته‌ ای که موفقیت به‌ روز رسانی آلونزو را برای کاردانو شیرین‌ تر می‌ سازد، حجم انتقاداتی است که طی این سال‌ ها به دلیل عدم وجود ویژگی قرار داد هوشمند به این شبکه وارد میشد.

چارلز هاسکینسون در توییتر نوشته است:

هنگامی که دست‌ کم و نادیده گرفته می‌ شوید، دستیابی به موفقیت آسان تر می‌ شود. در واقع این بزرگ ترین هدیه‌ ای بود که دریافت کردیم.

بسیاری از مردم نظیر ساندیپ نایلوال (Sandeep Nailwal) هم‌ بنیان گذار پالیگان و PolymarketQ حتی مدعی شده بودند که کاردانو نمی‌ تواند به موقع، پشتیبانی از قرار داد های هوشمند را به شبکه خود وارد کند.

احتمال بازیابی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو قبل از به‌ روز رسانی آلونزو روند صعودی چشم گیری داشت و به رکورد ۳.۱۰ دلار رسیده بود. هرچند، قیمت این رمزارز با سقوط بازار کاهش یافت و این کاهش قیمت با به‌ روز رسانی آلونزو مصادف شده بود. در حال حاضر قیمت ADA در کانال ۲.۴۰ دلار قرار دارد، اما تحلیل گران تکنیکال بیان کرده‌ اند که این رمز ارز می‌ تواند به روند صعودی دیگری وارد شود.

قیمت کاردانو - قرارداد هوشمند کاردانو
قیمت کاردانو

به‌ روز رسانی اخیر نه تنها این شبکه را ایمن‌ تر و غیر متمرکز تر می‌ سازد، بلکه آن را به محصولی مقیاس‌ پذیر تر با ویژگی‌ های پیشرفته امنیتی تبدیل می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن