منو سایت

شرکتی کانادایی ۶,۴۰۰ دستگاه استخراج جدید خرید

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

شرکت کانادایی هایو بلاک چین (Hive Blockchain) که به‌ صورت عمومی در بازار بورس معامله می ‌شود، بیش از ۶,۴۰۰ دستگاه ماینینگ از شرکت کنان (Canaan) خریده است. با احتساب این دستگاه‌ ها، هش ریت این شرکت به بیش از ۱,۰۰۰ پتا هش بر ثانیه خواهد رسید.

به گزارش کوین دسک، پس از تحویل و راه‌ اندازی دستگاه‌ های جدید، هش ریت تأسیسات استخراج هایو بلاک چین به ۱,۲۲۹ پتا هش بر ثانیه می‌ رسد. این شرکت در نظر داشت تا پایان سال ۲۰۲۰، قدرت استخراج خود را به بیش از ۱,۰۰۰ پتا هش بر ثانیه برساند.

تحویل و عملیاتی‌ کردن دستگاه‌ های جدید از ماه مه و ژوئن آغاز خواهد شد. در اولین مرحله از تحویل دستگاه‌ های خریداری ‌شده، ۵۰۰ دستگاه تحویل این شرکت می‌ شود. ۹۰۰ دستگاه دیگر هم در بازه‌ های مشخص‌ شده تا پایان سال جاری میلادی تحویل هایو بلاک چین خواهد شد.

همزمان با اجرا برنامه ‌های توسعه، سهام این شرکت هم با رشد قابل‌ توجهی همراه شد و اوایل ماه همین ماه ارزش آن از ۱ میلیارد دلار عبور کرد.

این در حالی است که قیمت هر سهم از این شرکتی کانادایی تغییرات چندانی نکرده است. نوسانات سهام هایو بلاک چین از روز پنجشنبه تا به امروز کمتر از ۱ درصد بوده است. در حال حاضر هر سهم از این شرکت با قیمت ۳.۰۴ دلار معامله می ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن