تقریبا ۹۰ درصد آدرس های بیت کوین و اتریوم در وضعیت سوددهی قرار دارند

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

داده‌ های درون زنجیره ‌ای تازه نشان می ‌دهد که تقریبا ۹۰ درصد آدرس‌ های بیت کوین و اتریوم در وضعیت سوددهی قرار دارند.

به گزارش یوتودی، داده‌ های تازه بیانگر آن است که بخش عمده ‌ای از آدرس‌ های بیت کوین و اتریوم در وضعیت سوددهی قرار دارند. این در حالی است که آدرس ‌های اتریوم بیشتری نسبت به آدرس‌ های بیت کوین در سود هستند.

بر اساس آمارهای «Intotheblock»، حدود ۸۸ درصد از آدرس ‌های بیت کوین در وضعیت سوددهی هستند. این میزان برابر با ۳۳.۷۰ میلیون آدرس است.

بیشتر بخوانیم : کاهش قیمت بیت کوین به محدوده ۳۰۰۰۰ دلار طبیعی و سالم بود

علیرغم اصلاح ۱۵ درصدی دیروز، داده‌ های درون ‌زنجیره‌ ای گلاسنود (Glassnode) نشان می ‌دهد که وضعیت سختی استخراج و هش ریت شبکه بیت کوین در اوج تاریخی خود قرار دارد که نشانه سلامت بازار است.

گلاسنود همچنین عنوان می‌ کند که تعداد آدرس‌ها با موجودی ۱,۰۰۰ بیت کوین، به نسبت آدرس‌هایی با بیت کوین‌های کمتر از ۱,۰۰۰ یا بیشتر از ۱,۰۰۰ در حال افزایش است. گلاسنود در این باره می‌نویسد:

همزمان با اصلاح قیمت بیت کوین، داده‌ های فاندامنتال درون زنجیره ‌ای نشان می ‌دهد که شبکه در وضعیت سالم قرار دارد. هش ریت و سختی استخراج در اوج تاریخی هستند.

داده‌ های «Intotheblock» در مورد آدرس‌ های اتریوم هم وضعیتی مشابه را نشان می ‌دهد. طبق آمارها، تعداد کیف پول ‌های اتریومی که در سود هستند به ۴۷.۰۹ میلیون، معادل ۹۱.۸ درصد آدرس‌ های اتریوم، رسیده است. همان طور که گفتیم، این میزان از آدرس‌ های بیت کوینی که در سود هستند بیشتر است.

قیمت اتریوم دیروز و پس از یک دوره صعودی، اصلاح شد و به زیر ۱,۰۰۰ دلار سقوط کرد. این در حالی بود که یکشنبه، قیمت اتریوم در یک قدمی رکورد تاریخی ۱,۴۳۲ دلاری قرار داشت. این رکورد قیمتی دقیقاً ۳ سال پیش ثبت شده بود.

آدرس های بیت کوین و اتریوم سود ده هستند در حالی که ارزهای دیگر بازار هم عمدتاً در وضعیت سوددهی قرار دارند. به‌عنوان مثال ۸۸ درصد آدرس ‌های بیت کوین کش، ۷۰ درصد آدرس‌ های لایت کوین و ۷۹ درصد آدرس‌ های آوی (AAVE) در سود هستند.

وضعیت آدرس‌های ارزهای دیجیتال مختلف

داده‌ های سانتیمنت (Santiment) هم نشان می ‌دهد که با وجود سقوط ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین، حجم معاملات بیت کوین در صرافی در حال احیایی سریع است.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۳۵,۷۵۰ دلار معامله می ‌شود. کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل کریپتوکوانت (CryptoQuant)، معتقد است که افزایش فشار فروش از جانب ماینرها در بازار عامل اصلی اصلاح اخیر بوده است.

از سوی دیگر، آمارهای بای ‌بی ‌تی (Bybt) نشان می ‌دهد که لیکویید شدن ۲.۴ میلیارد دلار بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال، کاهش قیمت بیت کوین را تسهیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *