منو سایت

سرویس ماهواره ای بلاک استریم، امکان دانلود یک فول نود بیت کوین را بدون نیاز اتصال به اینترنت فراهم می کند

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

بلاک استریم که در حدود دو سال است شبکه ماهواره ای حامل بلاک چین بیت کوین را راه اندازی کرده است، به تازگی آن را به روز رسانی کرد. اکنون سرعت انتقال داده آن ۲۵ برابر سریع تر شده و کاربران می توانند بدون نیاز اتصال به وب، همگام سازی یک فول نود را انجام دهند.

سرویس ماهواره ای بلاک استریم تقریبا در هر گوشه دنیا امکان انجام تراکنش ها و به اشتراک گذاری اطلاعات بیت کوین را، بدون نیاز به اینترنت، در دسترس قرار می دهد. این شرکت، شش ماهواره را اجاره کرده که برای انتشار بلاک چین در آفریقا، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و منطقه آسیا اقیانوسیه استفاده می شوند.

طبق اطلاعیه وب سایت این شرکت در ۴ مه، ماهواره بلاک استریم ۲.۰ خدماتی شامل پروتکل انتقال استاندارد، پهنای باند بیشتر، افزایش مناطق تحت پوشش و امکان همگام سازی یک نود کامل بیت کوین را ارائه می دهد.

کل تاریخچه بیت کوین از فضا منتشر می شود

در این اطلاعیه آمده:

به جای این که کاربران برای اتصال به فول نود جهت همگام سازی اولیه، نیاز به اتصال به اینترنت داشته باشند، همانطور که در نسخه ۱.۰ وجود داشت، ماهواره بلاک استریم ۲.۰ همگام سازی کل تاریخ را امکان پذیر می کند! کاربران ماهواره بلاک استریم می توانند یک فول نود بیت کوین را داشته باشند و تمام بلاک چین بیت کوین را به طور کامل دانلود کنند، از اولین بلاک ایجاد شده در سال ۲۰۰۹ تا آخرین تراکنش های امروز… همه به طور کامل بدون نیاز به اینترنت.

این بروزرسانی شبکه، اولین بروزرسانی پس از ارائه یک رابط برنامه نویسی(API) توسط بلاک استریم در دسامبر ۲۰۱۸ است که اولین نسخه آن در آگوست ۲۰۱۷ منتشر شد. طبق گزارش ها، پروتکل DVB-S2 برای نسخه ۲.۰، عرض باند کانال و اعتبار سیگنال را بهبود می بخشد، ارسال اطلاعات سریع تر می شود و ظرفیت داده ها و پهنای باند را افزایش می دهد.

سامسون موو، مدیر ارشد استراتژی بلاک استریم، از این فرصت استفاده کرد تا به بلاک چین رقیب بیت کوین، یعنی اتریوم، کنایه ای بزند. وی در توییتی گفت:

همگام سازی یک فول نود بیت کوین از طریق ماهواره بلاک استریم زمان کمتری را نسبت به همگام سازی فول نود اتریوم جدید از طریق اینترنت سرعت بالا، نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن