منو سایت

بیت کوین باید از سد ۹۳۰۰ دلاری عبور کند تا شاهد افزایش قیمت باشیم

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

مدت هاست که قیمت بیت کوین در محدوده ۹۲۰۰ دلار در نوسان است. برای عبور از این محدوده و ثبت نوسانات تازه ، بیت کوین باید از سد ۹۳۰۰ دلاری عبور کند تا شاهد افزایش قیمت باشیم.

به گزارش نیوز بی ‌تی ‌سی، قیمت بیت کوین پس از آنکه بار دیگر نتوانست از مقاومت ۹۳۰۰ دلار عبور کند، با سقوط همراه بود. این سقوط باعث شد تا قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال حمایت ۹۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده صد روزه (SMA100) را بشکند.

تحلیل قیمت بیت کوین ؛ قیمت بیت کوین به کدام سمت حرکت خواهد کرد ؟

ساعاتی قبل، قیمت بیت کوین با عبور از حمایت ۹,۱۲۰ دلار تا رقم ۹,۰۹۶ دلار سقوط کرد. رسیدن به این سطح سبب شد تا شاهد شکل‌ گیری کف قیمت هفتگی تازه‌ ای برای بیت کوین باشیم. قیمت بیت کوین کمی بعد با افزایش قیمت نسبتاً شدید، به محدوده بالای ۹,۱۰۰ دلار بازگشت. در حال حاضر نیز با عبور قیمت از ۹,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته ، هر واحد بیت کوین با قیمت ۹,۲۲۰ دلار معامله می‌شود.

در جهش صعودی قیمت بیت کوین، این ارز دیجیتال موفق شد تا از سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی هم عبور کند. این سطح در سقوط اخیر قیمت از ۹,۳۳۳ دلار به ۹,۰۹۶ دلار ایجاد شده بود. لازم به ذکر است که در حال حاضر قیمت بیت کوین به ‌دنبال عبور از مقاومت ۹,۳۰۰ دلاری و حفظ آن است.

وضعیت بازار بیت کوین
وضعیت بازار بیت کوین

از سوی دیگر، یک خط روند نزولیِ پر اهمیت نیز نزدیک به محدوده ۹,۲۸۰ دلار در نمودار یک ساعته وجود دارد. این خط روند به سطح اصلاحی ۷۶.۴ درصدی فیبوناچی (که به دلیل سقوط اخیر شکل گرفته بود) نیز نزدیک است.

برای اولین بار مشاهده یک سیگنال صعودی مهم در قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین باید خط روند را بشکند و با عبور از سطوح ۹,۳۰۰ و ۹,۳۳۰ دلار، یک روند صعودی پایدار را شکل دهد. در صورتی که خریداران بازار موفق به حفظ حمایت ۹,۳۰۰ دلاری شوند، راه برای رسیدن به ۹,۵۰۰ و ۹۵۰۰ دلار در کوتاه‌ مدت هموار خواهد شد.

بیت کوین باید از سد ۹۳۰۰ دلاری عبور کند که اگر موفق به شکستن مقاومت نشود، به‌ احتمال زیاد به دو یا سه سطح قیمتی پایین ‌تر سقوط خواهد کرد. در این صورت اولین حمایت سطح ۹,۲۰۰ دلاری خواهد بود.

حمایت اصلی ۹,۱۲۰ دلار است. اگر این حمایت هم شکسته شود و قیمت در محدوده‌ ای پایین‌ تر بسته شود، این احتمال وجود دارد که فروشندگان، قیمت را تا حمایت ۹,۰۰۰ دلار پایین بیاورند. ۸,۸۰۰ و ۸,۶۵۰ دلار به ترتیب حمایت های بعدی پیش روی بیت کوین هستند.

  • شاخص مکدی (MACD) در تایم فریم روزانه به آرامی در حال حرکت به‌ سمت ناحیه نزولی است.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در تلاش است تا در رقمی بالاتر از سطح ۵۰ باقی بماند.
  • حمایت‌های اصلی به ترتیب ۹,۲۰۰ و ۹,۱۲۰ دلار است.
  • مقاومت های اصلی به ترتیب ۹,۲۸۰، ۹,۳۰۰ و ۹,۳۳۰ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن