منو سایت

جنبش جدید چشم لیزری در توییتر برای حمایت از بیت کوین تا قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا که اوایل سال جاری ۱.۵ میلیارد دلار خریداری کرده است، به ترند جالب استفاده از عکس پروفایل توییتر پیوسته است که در آن، یک زن با چشم‌ های قرمز درخشان و بیت کوین در پشت زمینه ایستاده است.

سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) سناتور آمریکایی که دارنده بیت کوین است و در کمیته بانکی سنا حضور دارد نیز از این عکس استفاده می ‌کند: عکس واقعی خود با چشمان قرمز درخشان.

این افراد به طرفداران بیت کوین نظیر ملتم دمیرورز (Meltem Demirors) مدیر اجرایی CoinShares و مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل MicroStrategy پیوسته ‌اند که از عکس خود با چشم ‌های قرمز درخشان و یا چشمان لیزری به عنوان عکس پروفایل استفاده کرده ‌اند.

جریان چشمان لیزری چیست؟

نیراج آگراوال (Neeraj Agrawal) سرپرست ارتباطات بخش ارزهای دیجیتال Coin Center گفته است:

این عکس به معنای فعالسازی و افزایش سطح خاصی از قدرت است. همانند هنگامی که چشم یکی از شخصیت‌ های فیلم‌ ها می ‌درخشد.

طبق اطلاعات وبسایت Know Your Meme، استفاده از شخصیت ‌هایی با چشم‌ های درخشان ابتدا پس از عرضه بازی رایانه ‌ای Mass Effect 2 در سال ۲۰۱۰ به طور گسترده استفاده شد. هنگامی که دشمنان در این بازی توسط موجود دیگری تحت کنترل قرار می ‌گرفتند، چشم آنها به رنگ زرد می ‌درخشید. مردم با افزودن نوشته “تحت کنترل مستقیم” meme جدیدی را در اینترنت ایجاد کردند.

این موضوع مدت زیادی طول کشید تا به عرصه بیت کوین نیز راه یابد اما در تاریخ ۱۵ فوریه، گرگ زای (Greg Zaj) پادکستر ارزهای دیجیتال با اشاره به بیت کوین که قیمت آن در حال حاضر تقریبا ۵۵,۰۰۰ دلار است و در مسیر رسیدن به قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار قرار دارد، توییت کرد: #LaserRayUntil100K

گفتنی است که این میم باعث شده اکثر افراد معروف جامعه کریپتو پروفایل توییتر خود را به چشمان لیزری تغییر دهند و به این جنبش بپیوندند.

بیشتر بخوانیم : ایلان ماسک با توییت خود باعث پامپ ۱۰۰۰٪ قیمت Marscoin شد

مگدالنا گرونوسکا (Magdalena Gronowska) از Quadriga گفته است:

هشتگ #LaserRayUntil100K برای دور هم جمع شدن طرفداران بیت کوین و جشن گرفتن قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار است. 

وی در خصوص اینکه آیا تا رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار، عکس پروفایل توییتر خود را با همان چشم‌ های قرمز درخشان حفظ می‌ کند یا خیر گفت:

بله برای چند ماه این عکس باقی می‌ ماند.

با توجه به میزان افزایش قیمت بیت کوین که از ابتدای سال تاکنون ۹۱ درصد افزایش یافته است، رسیدن به قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار ممکن است مدت زیادی طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن