منو سایت

وضعیت بازار؛آیا بیت کوین موجب شده رنگ بازار همچنان قرمز باشد

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پس از آن که قیمت بیت کوین توانست از مقاومت ۴۳,۵۰۰ دلاری عبور کند، شاهد سقوط و عبور از ۴۰,۰۰۰ دلار بودیم. این اتفاق سبب شد تا بسیاری از آلت کوین‌ ها هم با سقوط همراه شوند.

به گزارش کریپتونیوز، اتریوم، ارز دیجیتال شماره ۲ بازار، هم به زیر ۳,۰۰۰ دلار رسیده است. در مقطعی شاهد سقوط اتریوم تا ۲,۸۰۰ دلار هم بودیم. ریپل و کاردانو هم از دیگر ارز ها یی بودند که حمایت‌ ها ی پراهمیت خود را شکستند.

وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
وضعیت بازار در arz.watch

قیمت اتریوم

همان طور که پیش‌ تر گفتیم، قیمت اتریوم به زیر حمایت ۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد. پس از عبور از ۲,۸۰۰ و ۲,۷۰۰ دلار، کف قیمت در نزدیکی ۲,۶۵۰ دلار تشکیل شد و پس از آن شاهد حمایت و احیا ی قیمت بودیم. در حال حاضر ۲,۹۲۰ دلار به‌ عنوان نزدیک‌ ترین مقاومت اتریوم عمل می‌ کند.

۳,۰۰۰ دلار مقاومت بعدی پیشروی اتریوم است. در صورت عبور از این محدوده، شانس این ارز دیجیتال برای احیای بیشتر و آغاز جریان صعودی افزایش خواهد یافت. در صورت سقوط بیشتر، فروشندگان تلاش خواهند کرد قیمت را به زیر ناحیه حمایتی ۲,۶۵۰ دلار برسانند.

وضعیت بازار آلت کوین‌ ها

کاردانو در حال حاضر در محدوده ۲.۰۷ دلاری معامله می‌ شود. قیمت کاردانو پس از شکست این ارز دیجیتال در عبور از مقاومت‌ ها ی ۲.۱۵ و ۲.۲ دلار، با سقوط همراه شد. این ارز دیجیتال در بازه‌ ای به زیر ۲ دلار هم رسید اما خریداران اجازه تثبیت قیمت در این محدوده را ندادند. در حال حاضر ۱.۸۸ دلار اصلی‌ ترین حمایت کاردانو و ۲.۲ دلار به‌ عنوان یک مقاومت پراهمیت عمل می‌ کند.

قیمت ریپل پس از سقوط اخیر، به نزدیکی ۰.۹۲ دلار رسیده و در ۲۴ ساعت گذشته هم چیزی در حدود ۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در وضعیت فعلی، ۰.۸۸ دلار حمایت پیش روی ریپل است. در صورتی که فروشندگان بتوانند فشار فروش فعلی را حفظ کنند، احتمال سقوط به ۰.۷ دلار وجود دارد.

دوج کوین یکی از ارز ها یی بود که طی ۲۴ ساعت گذشته رشد داشته است. قیمت دوج کوین با حدود ۱ درصد افزایش به ۰.۲ دلار رسیده است. پیش از این احیای قیمت، دوج کوین به زیر ۰.۲ دلار رسیده بود. اگر خریداران نتوانند قیمت را در سطوح فعلی تثبیت کنند، می‌ توان انتظار کاهش تا ۰.۱۸۸ دلار را داشت.

لایت کوین طی یک هفته گذشته با حواشی زیادی همراه بود، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر قیمت لایت کوین در محدوده ۱۵۲ دلار در نوسان است. روی نمودار لایت کوین ۱۶۲ دلار اولین مقاومت پیشروی این ارز دیجیتال است.

طی یک روز گذشته ارز ها ی دیجیتال نظیر او اِم‌ جی نتورک، کازماس، سوشی و تزوس بیش از ۸ درصد از ارزش خود را از دست داده‌ اند. در سوی دیگر، ارز هایی نظیر OHM، XDC و DESO با رشد ها یی ۱۶ الی ۳۲ درصدی، برندگان بازار لقب گرفتند.

ارزش بازار ارز ها ی دیجیتال هم بار دیگر به زیر ۲ تریلیون دلار رسیده است و در حال حاضر در محدوده ۱.۹۳ تریلیون دلار قرار دارد. در این میان، بیت کوین با ۴۱.۲۶ درصد سلطه، بیشترین سهم از بازار را در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن