منو سایت

بیت کوین روز گذشته توانست مقاومت ۶۳,۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

بیت کوین روز گذشته توانست مقاومت ۶۳,۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد و با توجه به شرایط فعلی بازار این احتمال وجود دارد که قیمت در میان‌ مدت از ۶۵,۰۰۰ دلار هم عبور کند.

به گزارش نیوز بی‌ تی‌ سی، بیت کوین روز گذشته یک حرکت صعودی گسترده را از سطح ۶۲,۰۰۰ دلار آغاز کرد و توانست کمی بعد مقاومت کلیدی ۶۳,۰۰۰ دلاری را هم پشت سر بگذارد و موقعیت خود را بالای میانگین متحرک ساده (SMA) ۱۰۰ ساعته حفظ کند.

در ادامه بیت کوین از مقاومت ۶۳,۵۰۰ دلاری هم عبور کرد و به اوج چند هفته‌ ای خود در ۶۴,۴۴۸ دلار رسید. اکنون قیمت تا حدودی اصلاح شده و به زیر ۶۴,۰۰۰ دلار رسیده است. نزدیک‌ ترین حمایت در محدوده ۶۳,۷۰۰ دلار و مقاومت سطح ۲۳.۶ درصد اصلاحی فیبوناچی قرار گرفته است. گفتنی است که در این تحلیل سطوح فیبوناچی بر اساس حرکت صعودی قیمت از ۶۱,۳۲۰ دلار تا سقف ۶۴,۴۴۸ دلاری تنظیم شده است.

تحلیل قیمت بیت کوین؛ مقاومت‌ها و حمایت‌های پیش رو کجاست؟
نمودار قیمت بیت کوین (برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

عبور کامل کندل از مقاومت ۶۴,۲۵۰ دلاری راه را برای رشد بیشتر بیت کوین باز می‌ کند. مقاومت کلیدی بعدی در سطح ۶۴,۲۰۰دلار خواهد بود و عبور از این سطح می‌ تواند قیمت را به ۶۶,۵۰۰ دلار برساند. در صورت ادامه روند صعودی، رسیدن به ۶۸,۰۰۰ دلار هم محتمل خواهد بود.

اگر بیت کوین نتواند از مقاومت ۶۴,۲۰۰ دلاری عبور کند، ممکن است قیمت در ادامه با اصلاح مواجه شود و در این صورت نزدیک‌ ترین حمایت در ۶۳,۷۰۰ دلار خواهد بود.

حمایت کلید ی قیمت در محدوده ۶۲,۸۵۰ دلار و مقاومت سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی قرار گرفته است. همان طور که گفته شد، در این تحلیل سطوح فیبوناچی بر اساس حرکت صعودی قیمت از ۶۱,۳۲۰ دلار تا سقف ۶۴,۴۴۸ دلاری تنظیم شده است. اگر حمایت خط روند صعودی (خط آبی) درون نمودار هم شکسته شود، ممکن است قیمت تا حمایت ۶۱,۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته سقوط کند.

شاخص مکدی (MACD)، آهسته‌ آهسته از محدوده صعودی خارج می‌ شود و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم بالای سطح ۵۰ قرار گرفته است.

همان‌ طور که گفته شد، ۶۲,۵۰۰ و ۶۱,۸۵۰ دلار حمایت‌ ها ی کلیدی بیت کوین هستند و ۶۴,۲۰۰، ۶۵,۵۰۰ و ۶۶,۵۰۰ دلار به‌ عنوان مقاومت‌‌‌ ها ی پیش روی قیمت عمل می‌ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن