منو سایت

بایننس یک شرکت در زمینه کارت های اعتباری رمزنگاری شده را خرید

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

صرافی بایننس به عنوان بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا، دومین خریدش را در سال ۲۰۲۰ انجام داد. هر دوی این خریدها نشان‌دهنده علاقه بایننس به حوزه صدور کارت های اعتباری رمزنگاری شده هستند.

به نقل از کوین تلگراف ، بایننس ابتدا در آوریل ۲۰۲۰ محبوب ترین وب سایت دنیای کریپتو یعنی CoinMarketCap‌ را خرید و بعد از آن هم شرکت Swipe را که در زمینه کارت های اعتباری رمزنگاری شده – فیات فعال است و در فیلیپین قرار دارد، خرید.

مدیرعامل بایننس اولین تراکنش آزمایشی کارت اعتباری بایننس را تایید کرد

بایننس و سویپ ( Swipe ) در ۶ جولای این خرید و مالکیت را به طور رسمی اعلام کردند. آنها هدف این همکاری جدید را توسعه و پذیرش ارز دیجیتال در دنیا با ایجاد فاصله بیشتر بین دارایی های دیجیتال و فیات توصیف کردند.

همکاری نزدیک بایننس و سویپ ( Swipe ) برای ساخت کارت های اعتباری رمزنگاری شده

در حالی که در اطلاعیه های منتشر شده دقیقا گفته نشده که صرافی بایننس و Swipe قرار است برای صدور کارت های اعتباری با هم همکاری کنند، یکی از مدیران اجرایی Swipe گفته است که این مساله یکی از موارد مهم در همکاری ما به حساب می آید. John Khenneth مدیر اجرایی Swipe، در ۸ جولای در یک ایمیل به Cointelegraph نوشت که این دو شرکت با همکاری هم می خواهند برای نقاط مختلف جهان کارت های اعتباری کریپتویی تولید کنند.

صرافی بایننس آغاز همکاری خود با سویپ (Swipe) برای عرضه کارت اعتباری را تایید کرد

هنوز مشخص نیست که مالکیت Swipe توسط صرافی بایننس ربطی به بایننس کارت (همان کارت اعتباری مخصوص بایننس که در آوریل ۲۰۲۰ معرفی شد) دارد یا نه. سخنگوی بایننس در مورد ارتباط احتمالی بین بایننس کارت و ایمیل Swipe به Cointelegraph توضیحی نداد و فقط بیان کرد که: در حال حاضر در مورد این مساله خبر جدیدی نداریم.

پشتیبانی بیش از ۲۰ ارز دیجیتال

با تاکید بر این که Swipe قبل از واگذاری هم در حال فعالیت بوده است، Khenneth هم اعلام کرد که این شرکت تا قبل از این اتفاق بیشتر از ۲۰ ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کرد. این شرکت بعد از آن توکن BNB را هم به پلتفرم خود اضافه کرد. به این ترتیب کاربران از این به بعد می توانند توکن BNB را از طریق حساب بانکی، انتقال Swift و SEPA (یا همان Single Euro Payments Area) خرید و فروش کنند.

Joselito Lizarondo مدیر عامل Swipe در همین ارتباط به Cointelegraph می گوید:

اضافه شدن توکن BNB به پلتفرم Swipe باعث می شود جامعه بزرگ هولدرهای این توکن برای خرید و فروش و پرداخت بایننس کوین و یورو و سایر ارزها از سرویس های ما استفاده کنند. این باعث رشد کاربران ما در کنار رشد زنجیره توکن های بایننس می‌شود چرا که تصمیم داریم در آینده آنها را با توجه به کاربران بایننس اضافه کنیم.

کشورهای پشتیبانی شده

Swipe  اعلام کرده که بعد از شروع پروژه، توکن BNB از طریق سیستم SEPA توسط تمام اتحادیه اروپا و کشور انگلستان قابل خرید خواهد بود. در حال حاضر این سرویس در آمریکا در دسترس نیست و همچنین کیف پول Swipe هم فعلا در این کشور پشتیبانی نمی شود. هر چند که طبق اطلاعات منتشر شده در وب سایت Swipe، این شرکت در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات در این کشور هم هست و ابتدا باید مجوزهای مربوطه تهیه شود و پروسه ثبت شرکت به اتمام برسد.

همانطور که به طور رسمی اعلام شد، در حال حاضر Swipe در ۳۱ کشور در منطقه اقتصادی اروپا فعال است و توسط Contis، عضور اصلی ویزای اروپا و دارنده مجوز پول الکترونیکی انگستان تایید شده است. Swipe همچنین ۲۰ ارز دیجیتال دیگر، تراکنش‌های فیات در اروپا، پوند انگلیس، دلار آمریکا و ون کره و پزوس فیلیپین را هم پشتیبانی می‌کند.

Swipe همچنان فعالیت مستقل خود را ادامه می دهد

همه جزییات خرید شرکت Swipe توسط Binance مثل خرید وب سایت CoinMarketCap، هنوز مشخص نشده است. در حالی که گفته می شود خرید CoinMarketCap با مبلغی در حدود ۴۰۰ میلیون دلار صورت گرفته، برخی گزارش ها می گویند که خرید Swipe، به همراه خرید اکثریت سهام این شرکت بوده است.

Swipe هم مثل CoinMarketCap مدعی است که با وجودی که مالکیت شرکت تغییر کرده است، آنها همچنان می‌توانند فعالیت مستقل خود را ادامه دهند. Khenneth در این باره گفته است:

این قرارداد طوری نوشته شده که شرکت Swipe بتواند به طور مستقل خودش را اداره کند و در عین حال بایننس هم به اعضای هیات مدیره آن اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن