منو سایت

بایننس ۸۰ میلیون توکن BNB معادل ۳۷ میلیارد دلار را می سوزاند

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس اعلام کرده است که این صرافی ۴۰ درصد از ۲۰۰ میلیون توکن BNB صادر شده طی ICO سال ۲۰۱۷ را به سوزاندن توکن اختصاص داده است. این صرافی تمام توکن‌ های مدنظر را می‌ سوزاند. ۸۰ میلیون توکن BNB معادل با ۳۷ میلیارد دلار سوزانده خواهد شد.

به گزارش فین بول , صرافی ارز دیجیتال بایننس ICO خود که شامل ۱۰۰ میلیون توکن BNB بود را در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ ارائه داد. تمام توکن‌ ها قبل از ICO ایجاد شده و طی ۲۰ روز فروخته شدند.

در حال حاضر، قیمت BNB معادل با ۵۳۲ دلار است که افزایش ۱۱ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته داشته است.

بایننس هم‌ چنین شبکه بلاک چین نیز عرضه کرده است. هدف این شبکه رقابت با اتریوم به منظور حضور و کسب سهم قابل توجهی از عرصه دیفای است.

صرافی بایننس در این خصوص گفته است:

از توکن BNB در پلتفرم‌ های دیفای مختلف که بر بستر بایننس اسمارت چین هستند و راهکارهای پرداخت ارائه می‌ دهند استفاده می‌ شود. با رشد بایننس اسمارت چین، افراد بیشتری به استفاده از BNB می‌ پردازند و هرچه استفاده از BNB بیشتر شود، ارزش آن نیز افزایش می‌ یابد.

پس از توکن‌ سوزی موفق BNB در هفته گذشته، معامله‌ گران منتظر هستند که چه زمانی BNB می‌ تواند به رکورد قیمت جدیدی دست یابد.

چانگ پنگ ژائو به آینده BNB خوش‌ بین است

ژائو در توییتر به دسامبر سال گذشته اشاره کرد که قیمت BNB در آن زمان فقط ۲۵ دلار بود. قیمت BNB طی یک دوره روند صعودی کوتاه، ۱۴ برابر افزایش یافت و به ارزش بازار ۸۶ میلیارد دلاری دست یافت و با کنار زدن آلتکوین‌ های مختلف، به رتبه سوم بازار ارزهای دیجیتال رسید.

طبق توییت‌های ژائو، توکن‌ سوزی ۶۰۰ میلیون دلاری اخیر، در حال حاضر تاثیر کمی بر روزی قیمت BNB دارد و این ارز دیجیتال در بلندمدت در روند صعودی قرار دارد.

توکن‌ سوزی BNB هر سه ماه یکبار انجام می‌ شود و طی آن، شبکه با هدف کاهش موجودی، به سوزاندن توکن‌ ها می‌ پردازد. کل موجودی BNB معادل با ۱۷۰ میلیون کوین است که ۱۵۳ میلیون آن در گردش قرار دارد. در پانزدهمین دوره توکن‌ سوزی، ۱,۰۹۹,۸۸۸ کوین BNB سوزانده شد و موجودی آن از ۱۷۰,۵۳۲,۸۲۵ به ۱۶۹,۴۳۲،۹۳۷ کوین کاهش یافت.

هدایت توکن BNB به سطوح جدید توسط سرمایه گذاران

سرمایه‌ گذاران معمولا توکن‌ سوزی را به عنوان نقطه ورود به بازار در نظر می‌ گیرند. ژائو در این خصوص گفته است:

توکن‌ سوزی اثر اقتصادی مشابهی با ایردراپ دارد و به تراکنش‌ های زیاد در شبکه نیاز ندارد و به طور یکسان و برابر توزیع می‌ شود.

یکی از کاربران توییتر برای توییت ژائو کامنت گذاشت BNB به قیمت ۱۰۰۰ دلار دست خواهد یافت زیرا برای مردم ایجاد شده است. ژائو نیز با گفتن “این نظر را بوکمارک کردم” به تایید آن پرداخت.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن