منو سایت

صرافی بایننس سناتور سابق آمریکا را استخدام کرد

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

صرافی بایننس روز پنج ‌شنبه اعلام کرد مکس باکوس (Max Baucus) را که چندین سال در سنای آمریکا و همچنین به‌ عنوان سفیر این کشور در چین خدمت ‌کرده است، استخدام کرده تا در زمینه چشم ‌انداز نظارتی ایالات ‌متحده به این صرافی مشاوره دهد.

به گزارش «The Block»، مکس باکوس در حوزه نظارتی به بایننس مشاوره خواهد داد و به‌ عنوان یک رابط بین این صرافی و نهادهای نظارتی عمل  خواهد کرد. باکوس قبلاً ریاست کمیته امور مالی سنای ایالات‌ متحده و همچنین کمیته مشترک مالیات و همچنین کمیته فرعی حمل ‌ونقل و زیرساخت را بر عهده داشته است. او همچنین از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ (۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷) و در دوره باراک اوباما رئیس ‌جمهور اسبق ایالات متحده، به‌ عنوان سفیر آمریکا در چین فعالیت می ‌کرده است.

باکوس در زمان فعالیتش در نهادهای دولتی بیشتر بر روی مسائل مرتبط با اصلاحات بهداشتی متمرکز بود اما زمانی که به‌ عنوان سفیر در چین مشغول به فعالیت شد به پرداخت‌ های مبتنی بر بلاک چین علاقه‌ پیدا کرد.

در سال ۲۰۱۷ او در خصوص سیستم ‌های پرداخت چین اظهار داشت:

چین از سیستم‌ های پرداخت استانداردی که هنوز در ایالات ‌متحده کاربرد دارد، پیشی گرفته است.

او همچنین گفته بود که به نظر نمی ‌رسد لوایح قانونی که می ‌خواهد قوانین نظارتی حوزه فناوری مالی (فین ‌تک) را گسترش دهد، پیشرو باشد.

آن‌ گونه در پروفایل مکس باکوس در وب ‌سایت اتاق بازرگانی ایالات‌ متحده آمده است، او یک شرکت مشاوره‌ ای را در خارج ایالت خود یعنی مونتانا اداره می‌ کند که از طریق آن خدمات مشاوره‌ای به کسب‌ وکارهای آمریکایی و چینی ارائه می ‌دهد. او پیش از این به ‌عنوان مشاور در گروه علی ‌بابا مشغول به فعالیت بوده است.

باکوس در یک بیانیه گفته است:

ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین از قدرتمندترین نیروها برای تغییر در سیستم‌ های مالی جهانی به‌حساب می‌ آیند. این فناوری‌ ها و به‌ طور بالقوه هدایتگر انقلابی در حوزه نحوه مدیریت پول هستند که به یک دنیای مالی عادلانه ‌تر و منصفانه‌ تر منجر می ‌شود. بایننس یکی از بزرگ‌ ترین سازمان ‌هایی است که در الحاق ارزهای دیجیتال به جریان اصلی مشارکت دارد. این یک افتخار است که بتوان به این سازمان در چارچوب ‌های پیچیده سیاسی و نظارتی که کلید پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند، راهنمایی و مشاوره داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن