منو سایت

صرافی بایننس در ایستگاه های اتوبوس لندن بیت کوین تبلیغات می کند

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

«پول در حال تکامل است»؛ این شعار تبلیغاتی جدید بایننس در لندن برای تبلیغات بیت کوین است. گفتنی است روی تابلوهای تبلیغاتی بایننس، چهار نسل از سکه های مختلف نقش بسته که در گذاری تدریجی به بیت کوین می رسند .

به گزارش کوین تلگراف، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال چهان، تابلوهای جدیدی را با مضمون تبلیغ بیت کوین در معرض دید شهروندان و مسافران لندنی قرار داده است.

بنابر توییت منتشرشده در روز ۲۸ اوت (۷ شهریور) از سوی شعبه بریتانیای بایننس، این صرافی پرآوازه اقدام به نصب تابلوهای تبلیغاتی در ۱۷ ایستگاه اتوبوس در لندن کرده است. تصویر به نمایش‌درآمده در این تابلو، دو نسل پیشین از سکه های رایج انگلستان و سکه دوپوندی کنونی این کشور را نشان می دهد که در گذاری تدریجی به بیت کوین می رسند. در این تابلوها این عبارت به چشم می خورد:

پول در حال تکامل است. وقتش رسیده که پذیرای این تغییرات شوی!

پیشتر در ماه ژوئن (خرداد)، بایننس از برنامه های توسعه ای خود برای بریتانیا خبر داده و اعلام کرد بود که درصدد راه اندازی یک پلتفرم معاملاتی قانونی در پاییز پیش رو در این کشور است. آنطور که پیداست، این صرافی موفق به اخذ موافقت از سوی مرجع راهبرد امور مالی انگلستان، عالی ترین نهاد ناظر مالی بریتانیا شده و قرار است امکان داد و ستد ۶۵ دارایی دیجیتال را برای شهروندان این کشور فراهم کند.

بازوی بریتانیایی بایننس اما منتظر راه اندازی این پلتفرم نمانده و از هم اکنون تبلیغات خود را آغاز کرده است. گفتنی است پیشتر این صرافی ارزهای دیجیتال از پیوستن خود به انجمن خودانتظام کریپتویوکی‌ (CryptoUK) به عنوان یک عضو اجرایی خبر داده بود.

به تازگی لندن به کانون شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال بدل شده که به دنبال سرمایه گذار می گردند. گفتنی است توکن بحث برانگیز هگز (HEX) متعلق به ریچارد هرت (Richard Heart)، در روزنامه ها و تابلوهای تبلیغاتی اتوبوس های لندن و حتی بازی های لیگ برتر فوتبال جزیره نیز خودنمایی می کند. شرکت گلکسی دیجیتال نیز در این میان، بیکار ننشسته و یک آگهی تمام صفحه را در روزنامه سرشناس فایننشال تایمز به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این آگهی، بیت کوین به شکل برجسته ای به نمایش گذاشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن