منو سایت

در سال ۲۰۲۰ سود صرافی بایننس به ۱ میلیارد دلار رسید

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

بر اساس گفته‌ های چانگ ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل بایننس، پیش ‌بینی می ‌شود که سود صرافی بایننس ۱ میلیارد دلار در سال جاری باشد.

به گزارش «The Block»، ژائو روز جمعه و پس از قرار گرفتن در لیست ۵۰ شخصیت تاثیر‌گذار سال ۲۰۲۰ بلومبرگ (Bloomberg)، این صحبت‌ ها را انجام داد. به گفته ژائو، سود پیش‌ بینی ‌شده امسالِ بایننس تقریباً دوبرابر سود سال گذشته این صرافی است که حدود ۵۷۰ میلیون دلار اعلام شده بود.

بایننس از کاربران آمریکایی خواست سرمایه خود را برداشت کنند

بدون شک سال ۲۰۲۰ سال درخشانی برای هر دو پلتفرم بازار آنی و بازار قرار‌داد‌های آتی (Futures) این صرافی بوده است. بر اساس داده‌ های تازه، از تاریخ ۳۰ نوامبر (۱۰ آذر) تاکنون، حجم معاملات انجام شده در بازار آنی بایننس حدود ۸۵۸ میلیارد دلار و حجم معاملات انجام شده در بازار قرار‌داد‌های آتی این صرافی حدود ۹۹۱ میلیارد دلار بوده است.

حجم معاملات بازار نقدی بایننس
حجم معاملات بازار قرار‌داد‌های آتی بیت کوین در بایننس

با در‌نظر گرفتن حجم قرار‌داد‌های آتی باز (Open interest)، حجم معاملات انجام شده در پلتفرم قرار‌داد‌های آتی صرافی بایننس از ۱ میلیارد دلار عبور کرده است. منظور از قرارداد‌های آتی باز، بخشی از قرار‌داد‌های آتی باقی ‌مانده است که هنوز تسویه نشده اند.

بایننس پلتفرم قرار‌داد‌های آتی خود را سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور ۹۸) راه ‌اندازی کرد. از آن زمان تا‌کنون این صرافی به یکی از بهترین بازار‌های مشتقات ارز دیجیتال تبدیل شده است.

مجموع قرار‌داد‌های آتی باز بیت کوین در بایننس

حجم معاملات انجام شده در صرافی بایننس نیز در مقایسه با سال گذشته رشدی ۲.۵ درصدی را تجربه کرده است. حجم معاملات بازار نقدی بایننس در سال ۲۰۱۹ حدود ۴۰۲ میلیارد دلار بوده است.

صرافی بایننس استخر استخراج اتریوم راه اندازی کرد

در صرافی بایننس امکان انجام معاملات قرار‌داد‌های اختیار نیز فراهم شده است، اما داده‌ های مربوط به درآمدهای این پلتفرم در وب‌ سایت‌ ها و شرکت ‌های تحلیلی وجود ندارد. درآمد بایننس از پنج محصول اصلی این صرافی حاصل می ‌شود که شامل بازار آنی، بازار قرار‌داد‌های آتی، بازار قرار‌داد‌های اختیار، پلتفرم اعطای وام و پلتفرم معاملات همتا به همتا در چین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن