منو سایت

یکبار دیگر قیمت بیت کوین با عبور از ۲۴,۰۰۰ دلار، رکورد تاریخ خود را شکست

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

قیمت بیت کوین شب گذشته توانست بار دیگر اوج تاریخی جدیدی ثبت کند و در صرافی کوین بیس به ۲۴,۲۱۰ دلار برسد. این نوسانات نشان می ‌دهد که خریداران بازار همچنان به فعالیت خود ادامه می ‌دهند.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین شب گذشته و همزمان با آغاز آخر هفته میلادی، اوج جدیدی را در محدوده ۲۴,۰۰۰ دلاری ثبت کرد. داده‌ های بازار نشان می ‌دهد که پس از ثبت رکورد تازه، قیمت هم اصلاح شد و در حال حاضر هر واحد بیت کوین در ناحیه ۲۳,۴۰۰ دلار معامله می ‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین

پس از افزایش نوسانات پیرامون اوج پیشینِ ۲۳,۷۷۷ دلاری، شاهد شکستن این مقاومت بودیم. بر اساس داده‌ های دفتر سفارشات کوین بیس، فروشندگان در ناحیه ۲۴,۰۰۰ دلاری آماده بودند. در حال حاضر این ناحیه زیر حمله شدید خریداران بازار قرار دارد و به‌عنوان یک مقاومت روانی عمل می‌ کند.

بیشتر بخوانیم : بزرگترین صرافی بیت کوین آمریکا ، با عرضه اولیه سهام عمومی خواهد شد

مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، تحلیل ‌گر مطرح بازار، در توییت خود با بیان اینکه به بازگشت پرقدرت بیت کوین چشم دوخته است، گفت:

بزن بریم! ثبت یک اوج جدید در آخر هفته؟

مناطق خرید و فروش بیت کوین

نوسانات شب گذشته، ادامه روندی است که در هفته‌ های گذشته شاهد بودیم. در روند صعودی فعلی، بیش از آنکه قیمت در طول هفته بیشتر شود، جهش ‌های سریع و بزرگ در روزهای پایانی هفته رخ می‌ دهد.

ون دپوپ روز شنبه ضمن اشاره به حمایت پراهمیت قیمت بیت کوین، گفت که این حمایت پر جایی بسیار پایین ‌تر و محدوده ۱۸,۵۰۰ دلار قرار دارد. وی در این بازه گفت:

این جهش‌ های عمودی دوام چندانی نخواهند داشت؛ بخاطر همین، در جایی اصلاح می ‌شود. ولی هیچ کسی نمی ‌تواند این ناحیه را مشخص کند. قیمت بیت کوین ممکن است خیلی راحت به ۳۰,۰۰۰ دلار برسد و پس از آن اصلاحی ۳۰ درصدی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن