منو سایت

تحلیل ‌گران نگاهی مثبت به تزوس دارند ، جهش صعودی آن به زودی آغاز شود

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تزوس طی دو هفته گذشته سقوطی ۱۸ درصدی را تجربه کرده است. این سقوط تا حدی بوده است که می‌ توان عملکرد تزوس را در میان ضعیف ‌ترین‌های بازار قرار داد. با این ‌حال تحلیل ‌گران نگاهی مثبت به تزوس دارند و امیدوارند تا جهش صعودی آن به زودی آغاز شود.

به گزارش نیوز بی ‌تی ‌سی، تزوس در حالی در دو هفته گذشته سقوط ۱۸ درصدی داشته است که آلت کوین‌ هایی نظیر اتر و چین لینک در این مدت جهش ‌های قابل توجه ثبت کردند. صد البته هم اتر و هم چین در حال حاضر با اصلاحی نسبی همراه شده‌ اند.

افزایش فشار فروش در بازار سبب شده است تا قیمت تزوس به مرز حمایتی ۳.۵ دلاری برسد که از اهمیت بالایی برخوردار است. طی هفته گذشته نیز چندین بار شاهد کاهش قیمت تزوس و رسیدن آن به این سطح حمایتی بودیم.

بیت گو امکان سهام گذاری تزوس را برای کاربران خود مهیا ساخت

کارشناسان معتقدند که به ‌زودی شاهد کاهش فشار فروش در بازار تزوس خواهیم بود چرا که بسیاری از شاخص‌ ها حاکی از اشباع فروش است و انتظار می ‌رود بازار پاسخی قوی به این کاهش قیمت از خود نشان دهد. در این میان، برخی از معامله‌ گران نیز هستند که می ‌گویند به‌ زودی قیمت این ارز دیجیتال به اوج تاریخی خود می‌ رسد.

در حال حاضر هر واحد تزوس با افزایشی ۱ درصدی، با قیمت ۳.۵ دلار معامله می ‌شود. طی روزهای گذشته تزوس یک بار دیگر نیز به سطح قیمتی ۳.۵ دلاری رسیده بود اما همانطور که پیش‌ تر گفتیم، حمایت ۳.۵ دلاری شکسته نشد. صد البته اگر این ناحیه حمایتی شکسته شود، باید انتظار کاهش بیشتر و قوی ‌تر قیمت را داشت.

این ناحیه حمایتی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورتی که خریداران بتوانند این ناحیه را حفظ کنند، احتمال یک جهش قدرتمند نیز وجود دارد. از سوی دیگر، به ‌دلیل اهمیت بالای آن، شکستن آن نیز به احتمال زیاد به کاهش قیمت شدید منجر می‌ شود.

یکی از تحلیل ‌گران بازار ارزهای دیجیتال با انتشار دورنمای خود از وضعیت بازار تزوس، عنوان می ‌کند که نگاهی مثبت به تزوس دارد و چندین شاخص نشان از وضعیت اشباع فروش تزوس دارند. به‌ عقیده وی، به‌ زودی شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال و جهش صعودی تزوس خواهیم بود.

او ضمن اشاره به تبدیل ‌شدن ناحیه حمایت به مقاومت در نمودار جفت ارز تزوس/بیت کوین نوشت:

جیب ‌های خودم را پر از تزوس کردم. اشباع فروش در تایم فریم‌ های ۴ ساعته و ۱۲ ساعته، همراه با نقطه عطف حمایت به مقاومت و سیگنال خرید در این تایم فریم‌ ها. وقت آن رسیده است که مأموریت زدن رکورد اوج قیمت را انجام دهیم و آن [تزوس] را به ماه برسانیم!

باید منتظر ماند دید علیرغم وضعیت نه چندان مناسب تزوس، آیا در کوتاه‌ مدت شاهد افزایش قیمت این آلت کوین خواهیم بود یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن