منو سایت

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم؛ قیمت به میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته برگشته است

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

قیمت اتریوم به سطح ۲۳۰۰ دلار رسید و به رشد خود ادامه داد. قیمت اتر به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته برگشته است. این موضوع گویای افزایش قیمت به بالاتر از ۲۴۰۰ دلار است.

افزایش سرعت روند صعودی اتریوم

به گزارش نیوز بی تی سی , قیمت اتریوم اوایل صبح امروز بالاتر از سطح ۲۱۰۰ دلار حفظ شده است. بدین ترتیب، این ارز دیجیتال توانسته است رشد جدیدی را بالاتر از سطوح مقاومتی ۲۱۸۰ و ۲۲۰۰ دلار آغاز کند.

در نمودار ساعتی قیمت اتر شاهد عبور از خط روند نزولی مهم با سطح مقاومتی نزدیک به ۲۱۷۵ دلار بودیم. این موضوع، شرایط را برای افزایش قیمت به بالاتر از سطوح مقاومتی ۲۲۵۰ و ۲۳۰۰ دلار فراهم کرده است.

قیمت اتر بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصد کاهش قیمت از ۲۵۰۰ به ۱۹۵۰ دلار رسیده است. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از سطح ۲۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

اولین سطح مقاومتی مهم ۲۳۷۰ دلار است. این سطح مقاومتی نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۷۶.۴ درصد کاهش قیمت از ۲۵۰۰ به ۱۹۵۰ دلار است. عبور از قیمت ۲۳۵۰ و ۲۳۷۰ دلار می‌تواند روند صعودی را سرعت ببخشد و قیمت اتر را به سطح ۲۴۰۰ دلار برساند. در این صورت، قیمت این ارز دیجیتال به راحتی می‌تواند تا ۲۵۰۰ دلار نیز افزایش یابد.

شرایط نزولی قیمت اتریوم

اگر قیمت اتریوم نتواند از سطوح مقاومتی ۲۳۵۰ و ۲۳۷۰ دلار عبور کند، ممکن است به سطح قیمت کمتری اصلاح شود. سطح حمایتی اولیه بر روی ۲۳۰۰ دلار است.

اولین سطح حمایتی نزدیک به ۲۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال شکل‌گیری است و احتمال کاهش قیمت به سطح حمایتی ۲۲۰۰ دلار وجود دارد. سطح حمایتی مهم بعدی کمتر از ۲۲۰۰ دلار و نزدیک به سطح مهم ۲۱۵۰ دلار است.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD قیمت اتریوم در روند صعودی قرار دارد.

اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح حمایتی مهم: ۲۲۵۰ دلار

سطح مقاومتی مهم: ۲۳۵۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن