منو سایت

تثبیت قیمت بیت کوین ممکن است عاملی صعودی برای قیمت آلت کوین ‌ها باشد

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

به‌عقیده تحلیل ‌گران، تثبیت قیمت بیت کوین در محدوده‌ ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار ممکن است عاملی صعودی برای قیمت آلت کوین ‌ها باشد.

به گزارش نیوز بی ‌تی ‌سی، قیمت بیت کوین در هفته‌ های گذشته در بازه ‌ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار در نوسان بوده است. همان طور که در نمودار زیر دیده می ‌شود، بیت کوین در یک الگوی پرچم در حال نوسان است.

نمودار قیمت بیت کوین

روند کلی بازار در میان ‌مدت عمدتاً به رفتار بیت کوین و موفقیت و شکست خریداران در رسیدن به اهدافشان بستگی دارد. یکی از معامله ‌گران انتظار دارد قیمت بیت کوین در میان ‌مدت در یک محدوده ثابت نوسان کند. او در ادامه می‌ افزاید که این مسئله به نفع بازار آلت کوین‌ها خواهد بود.

در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۳۶,۶۳۰ دلار معامله می ‌شود. شبکه گذشته قیمت بیت کوین توانسته بود تا ۳۷,۵۰۰ دلار هم اوج بگیرد.

بیشتر بدانیم : سرمایه‌ گذاران بیت کوین، چشم‌ انتظار قیمت ‌هایی شش‌ رقمی برای این ارز دیجیتال هستند

در روزهای گذشته شاهد حمایت گسترده در نزدیکی ۳۰,۰۰۰ دلار و مقاومت شدید در محدوده‌ های نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار بودیم. پاسخ معامله‌ گران در این نواحی می‌ تواند تعیین‌ کننده روند بازار در کوتاه‌ مدت باشد.

یکی از تحلیل ‌گران عنوان می ‌کند که تا زمانی که تکلیف بیت کوین و الگوی پرچم آن مشخص نشود، شاهد تثبیت قیمت خواهیم بود. او با بیان اینکه این مسئله نشانه ‌ای صعودی برای بازار آلت کوین‌هاست، خاطر نشان کرد:

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین: بیت کوین در حال نوسان در یک الگوی پرچم است. این تثبیت قیمت در این محدوده نشانه ‌ای بسیار خوب برای آلت کوین‌هاست. تا زمانی که بیت کوین در این مثلث باشد، اکثر معاملاتم را در بازار آلت کوین‌ ها انجام می ‌دهم.

اگر ضلع بالایی الگوی پرچم شکسته شود، بیت کوین این فرصت را خواهد داشت که بخشی از سلطه از دست رفته خود در بازار را پس بگیرد. سلطه بیت کوین با افزایش قیمت آلت کوین‌ ها کاهش یافته و به ۶۴.۶۹ درصد رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن