منو سایت

خبری غیر موثق : آمازون به دنبال پذیرش بیت کوین است

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

یکی از کارمندان آمازون که هویت او نامعلوم است در مورد قصد آمازون برای ورود به عرصه پرداخت با استفاده از رمز ارزها اعلام کرده است این شرکت بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد.

به گزارش کوین تلگراف و به نقل از روزنامه تجاری لندنی City A.M یک منبع ناشناس اما آگاه در آمازون به این روزنامه اعلام کرده است غول دنیای تجارت الکترونیکی در حال برنامه‌ ریزی برای قبول پرداخت‌ های بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ است. این موضوع به احتمال زیاد زمینه‌ ای برای پذیرش گسترده‌ تر تراکنش‌ ها با استفاده از رمز ارزها را فراهم می‌ کند.

ممکن است انتشار این شایعه یکی از دلایل اصلی رشد قیمت بیت کوین در روز دوشنبه باشد.

بر اساس گزارشی که روز یکشنبه در روزنامه City A.M منتشر گردید، این منبع آگاه در آمازون اذعان داشته است:

این فقط یک راه حل ساده برای برقراری پرداخت‌ های رمزنگاری شده برای مرحله‌ ای در آینده نیست بلکه این موضوع یک بخش جدایی‌ ناپذیر از مکانیسم آتی نحوه کار آمازون است که به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

او اظهار داشت:

در حالی که بیت کوین اولین قدم در جاه‌ طلبی‌ های آمازون در دنیای رمز ارزهاست، مدیران این شرکت بسیار مشتاق هستند تا سایر رمز ارزها را نیز در آینده اضافه کنند. او با اشاره به جف بزوس اضافه کرد این دستور العمل از بالا ابلاغ شده است.

بیت کوین با رشد چشمگیر ۱۵٪ در شبانه‌ روز گذشته مواجه شد

او در ادامه اذعان داشت:

این پروژه تقریبا آماده اجراست. علاوه بر پذیرش پرداخت‌ های بیت کوین، گفته شده آمازون در حال بررسی ایجاد رمز ارز خود نیز است که احتمالا اوایل سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

حدس و گمان‌ ها درباره ورود آمازون به دنیای رمز ارزها زمانی بیشتر قوت گرفت که هفته پیش آمازون آگهی استخدامی را برای موقعیت شغلی مدیر محصول بلاکچین و ارز دیجیتال منتشر کرد.

طبق شرح وظایفی که برای فرد مورد نظر اعلام گردیده است استخدام‌ شده جدید به توسعه استراتژی ارز دیجیتال آمازون و نقشه راه محصول کمک خواهد کرد. این موقعیت شغلی نیاز به تخصص بالا در حوزه بلاکچین، دفاتر کل توزیع شده، رمز ارز بانک مرکزی و به طور کلی دنیای رمزنگاری دارد.

این اولین درخواست استخدام متمرکز بر رمز ارزها در آمازون نیست. این غول دنیای تجارت الکترونیک در ماه فوریه نیز یک رهبر فنی برای توسعه پلتفرم جدید پرداخت‌ های دیجیتال و نوظهور استخدام کرده است.

به نظر شما آیا آمازون ارز دیجیتال خودش را به بازار عرضه می‌کند؟ آیا خبر پذیرش بیت کوین توسط آمازون می‌تواند واقعیت داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن