منو سایت

تحلیلگر معروف پلن بی : قیمت بیت کوین به ۲۸۸,۰۰۰ دلار خواهد رسید

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پلن‌بی (PlanB)، یکی از مشهورترین تحلیلگران حوزه بیت کوین و خالق مدل پیش بینی قیمت انباشت به عرضه این ارز دیجیتال، بار دیگر پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین به ۲۸۸۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش یوتودی، پلن بی در توییت تازه خود تأکید کرده است که قیمت بیت کوین به رقم ۲۸۸۰۰۰ دلار خواهد رسید.

ویتالیک بوترین : مدل انباشت به جریان برای بیت کوین اشتباه است

او در پست توییتری اخیر خود، ارزش انباشت به عرضه برخی از دارایی ها، از جمله بیت کوین را مقایسه کرده است. او در مدل خود از دارایی هایی نظیر طلا، الماس، مستغلات و بیت کوین استفاده کرده است. این دارایی‌ها عمدتا به عنوان سرپناه امن سرمایه گذاران شناخته می شوند.

مدل انباشت به عرضه پلن بی
مدل انباشت به عرضه پلن بی

وی در توییت تازه خود خطاب به دنبال کنندگانش گفت که همچنان معتقد است قیمت بیت کوین در حال تلاش برای رسیدن به هدف ۲۸۸۰۰۰ دلار است. پلن بی همچنین وعده داد که به زودی یک مقاله مفصل در تشریح این ادعای خود منتشر می کند.

سه مدل مشهور پیش بینی قیمت بیت کوین و ارقام پیش بینی هرکدام

او در پاسخ به سؤال یکی از دنبال‌کنندگانش نوشت که طلا، الماس، مستغلات و بیت کوین، همه از نقطه نظر ذخیره ارزش در حال رقابت هستند.

پلن بی در ادامه اضافه کرد در حال حاضر که بازارها در وضعیت بحرانی قرار دارند، سرمایه گذاران نیز به دنبال یک سرپناه امن و قابل اتکا برای سرمایه های خود هستند و این انتخاب از بین گزینه هایی صورت خواهد گرفت که پیش تر به آنها اشاره کرده بود.

براساس اظهارات پلن بی، برخی از سرمایه گذاران طلا و مستغلات خود را می فروشند تا به حوزه بیت کوین وارد شوند. همچنین ازآنجاکه دایره دارایی های امن بسیار کوچک است، برخی نیز برعکس عمل می‌کنند و برای خرید طلا و مستغلات ارزهای دیجیتال خود را می فروشند. او در توییتی نوشت:

این دارایی ها همه و همه در حال رقابت در حوزه ذخیره ثروت هستند. برخی طلا می فروشند تا بیت کوین بخرند. می دانم برخی افراد هم برای خرید بیت کوین، مستغلات می فروشند. البته برعکس این موضوع هم صدق می‌کند. در حال حاضر نمی توان پول خود را به بخش های زیادی برد : سود منفی در ارتباط با اوراق قرضه یا سود نه چندان بالای سهام های کوچک.

او به دیگر فلزات گرانبها نظیر مس، پلاتین و پالادیوم نیز اشاره کرد. به گفته وی این فلزات به عنوان دارایی های مالی ذخیره نمی شوند و از همین رو ارزش انباشت به عرضه آنها نیز پایین است. او همچنین افزود که این فلزات دارایی ارزش هستند اما این ارزش عمدتاً به خاطر استفاده های صنعتی آنهاست.

تحلیل گر بزرگ : بیت کوین آماده بزرگترین جهش خود به سوی ۱۰۰,۰۰۰ دلار است

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر و از سرمایه گذاران مطرح دنیا نیز در اظهارنظری اعلام کرده بود که بیت کوین، طلا و نقره به دارایی های مورد علاقه او تبدیل شده اند و در حال خرید آنهاست.

کیوساکی در بخشی از صحبت های خود گفته بود که همه با هر توان مالی می توانند بیت کوین و نقره بخرند و از همین رو می توان آنها را ذخایر ارزشی دانست که همه از پس خریدشان بر می‌آیند. او در ادامه به امکان خرید بخشی از بیت کوین در قالب ساتوشی و بخشی از نقره در قالب سکه های دلار اشاره کرد.

صد البته کیوساکی مستغلات را «عشق اول» خود می داند؛ چرا که با ورود به این حوزه بود که ثروت زیادی به دست آورد. به نظر می رسد که او این روزها در حوزه آموزش و بیت کوین در حال فعالیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن